1. Kartın bana sağlayacağı olanaklar nelerdir?

Kampus Kart öncelikle bir DAÜ Kimliğidir. Bu kimlik aynı zamanda, yerleşke içerisindeki tüm giriş ve çıkışlarda güvenliğiniz için, tüm harcama noktalarına harcamalarınızı kontrol altına almak ve görüntülemek için, harcamalarınızdan çeşitli ÖDÜLLER kazanmak için kullanılmaktadır.

2. Kart hareketlerini nereden takip edebilirim ?

Tüm kart hareketlerinizi (Harcamalar, Giriş/Çıkışlar, Kazanılan Ödüller) Öğrenci Portalınızdan takip edebilirsiniz. Tüm bilgileri, işlev gerçekleştikten en geç 2 saat içerisinde, portalınızda görüntülemeniz mümkündür.

3. Karta nasıl kredi yükleyebilirim ?

Kartınıza, Öğrenci Hizmetleri Ofisi, Öğrenci İşleri Müdürlüğü, Mali İşler Müdürlüğü, Yurtlar Müdürlüğü, Tabldot Kafetaryası ve Tower Restorant noktalarından, kredi yükleyebilirsiniz.

4. Ailem Kartıma kredi yükleyebilir mi?

Aileniz, verdiğimiz banka hesabına yaptığı havale ile, en geç 1 gün içerisinde kartınıza kredi yüklenecektir.

Önemli Notlar( Sıkça Sorulan  Sorular )

DAÜ Kampus KART

 

5. Kartımla azami ne kadar harcayabilirim ?

Kampus Kart, temassız ve şifresiz olduğundan, kendi güvenliğiniz için, kartınızla, her çekişte en fazla 25 TL olmak üzere, günde azami 100 TL harcayabilirsiniz?

6. Kartım Kaybolduğunda ne yapmalıyım ?

Kartınız kaybolduğunda, hemen Öğrenci Hizmetleri Ofisine gidip, kartınızın iptalini isteyebilirsiniz. Bu durumda, kartınız kullanılmaz duruma geçecektir. Size yeni bir kart verilip, eski kartınızdaki tüm bakiye ve yetkilendirmeler yeniden düzenlenecektir.