Nasıl Kullanılır ?

Kampus kart, öğrencilerin ellerinde bulunduğu karları veya personele verilmiş olan kartların kişiselleştirilmesi ve kartın ilgili bölgelerinin gerekli bilgilerle donatılması sonucunda tüm yerleşke içerisinde kullanılabilir hale gelir.

DAÜ Kampus KART

 

Öğrenciler için :

Öğrenciler, kendi ellerinde bulundundukları kimlik kartlarını, Öğrenci Hizmetleri Ofisinde, kişiselleştirmek ve gerekli bilgileri kartlarına aktarmak durumundadır. Burada, öğrencilerin kartlarına gerekli yetkilendirmeler yapılmaktadır. Aynı zamanda, kartlarına talep ettikleri miktarda kredi yüklemesi yapılmaktadır.Yetkilendirme yapılmayan kartlarla, giriş/çıkış, tabldot kullanım ve diğer işlevler yapılamamaktadır.

Dönemsel Yemek Paketine dahil olan öğrenciler, ilgili kartlarına gerekli yetkilendirme yapıldıktan sonra, Tabldot yemekhanesininin Turnikesinden SAĞ okuyucuya kartlarını okutarak, yemeklerini alabileceklerdir.. Paket uygulamasına dahil olmayan öğrenciler, kartlarına yükledikleri krediler ile, kartlarını Turnikenin SOL okuyucusuna okutarak yemeklerini alabileceklerdir. Aldıkları öğün tutarı, kredilerinden otomatik olarak düşülecektir.

Diğer harcama noktalarında, seçilmiş yemek ve diğer harcamalara göre belirlenen miktar, okuyucuda yazılmakta ve kart okuntulduğunda, girilen miktar, öğrenci kartındaki kredilerde düşülmektedir.